Markizy Rzeszów

Markizy Verdon stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasów, balkonów czy ogródków piwnych. Są nieocenione w okresie letnim, podczas gorących i pełnych słońca dni, będąc idealnym zabezpieczeniem dla naszych roślin i mebli balkonowych, które mogłyby ucierpieć z powodu nadmiaru intensywnego światła. Pod tym względem markizy idealnie sprawdzają się na wystawach sklepowych, a także restauracjach.

Estetyka i funkcjonalność markizy tarasowej to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Markizy tarasowe – szeroki wybór kolorów i wzorów

Markizy występują w wielu kolorach, a także wzorach. Dzięki dużemu wyborowi każdy może dobrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, a tym samym wpłynąć na finalny charakter tarasu. Klasyczne markizy w kolorowe paski nie są jedyną opcją. Znaleźć można także inne wzory oraz markizy w jednolitych kolorach.

Tkanina na markizy

Materiał, z którego wykonane są markizy, powinien być wytrzymały, gruby, wodoodporny i nie powinien odbarwiać się pod wpływem promieni słonecznych. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nawet najtrwalszy materiał, po latach ciężkich warunków atmosferycznych, będzie musiał zostać wymieniony.  Na rynku dostępne są coraz częściej markizy wykonany z różnych tworzyw sztucznych.

Sposoby otwierania

Markizy tarasowe, których długość może sięgać nawet 3,5 metra, zazwyczaj zamykane są przy pomocy taśmy lub korby ręcznej. Osoby, które chcą postawić na najnowocześniejsze rozwiązania, mogą zdecydować się na otwieranie i zamykanie przy pomocy silniczka elektrycznego. Markizy z silniczkiem mogą zostać także wyposażone w czujnik, który otwiera je i zamyka zgodnie z warunkami pogodowymi – jest to duże ułatwienie.

W zależności od użytej technologii, markizy mogą zwijać się całkowicie lub częściowo do kasety. Niektóre modele zwijają się, ale pozostają odsłonięte.

Markizy są z pewnością rozwiązaniem, które warto przemyśleć już na etapie budowy domu. Warto w nie zainwestować!

Markizy nad tarasem

Markizy – dlaczego warto?

  • Wysoka jakość wykonania

    Wykonane są z tkaniny akrylowej, impregnowanej. Zapewnia to wysoką trwałość i odporność na warunki atmosferyczne

  • Różnorodność

    Dostępne w wielu kolorach i wzorach

  • Automatyka

    Możliwość stosowania napędu elektrycznego z funkcją sterowania poprzez czujniki nasłonecznienia i wiatru

© 2016 VERDON. Wszelkie prawa zastrzeżone. liftnet.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij