Rolety wewnętrzne Rzeszów

Salon i jadalnia z roletami

Rolety obok żaluzji są najczęściej wybieranym produktem służącym do kontroli nagrzewania i nasłonecznienia pomieszczeń. Są ponadto dodatkowym elementem dekoracyjnym salonów i pokoi w naszych mieszkaniach. Dodają charakteru i estetyki, a także zapewniają intymność każdego pomieszczenia. Rolety cechuje niezwykła prostota, wielofunkcyjność oraz skuteczność.

Bogata oferta obejmująca szeroki wachlarz wzorów i kolorów tkanin pozwala na stworzenie różnych kompozycji w poszczególnych pomieszczeniach.

Tkaniny do produkcji roletek nowej generacji są impregnowane i antystatyczne co pozwala nam na łatwe utrzymanie czystości. Roletki oferujemy w kilku systemach co pozwala nam na zindywidualizowanie oferty dla każdego klienta.

Zalety rolet

 • Wygląd

  Możliwość pełnej integracji rolety z oknem

 • Montaż

  Bezinwazyjny montaż

 • Obsługa

  Prosta obsługa i szybka zmiana stopnia nasłonecznenia

 • Rożnorodność

  Dostępne w różnych kolorach

 • Wykonanie

  Możliwość wykonania z każdej tkaniny

Rodzaje rolet

 • Rolety mini

  Jest to najmniejsza forma rolety materiałowej

 • Rolety z kasetką

  Kasetka roletki chroni materiał przed kurzem

 • Rolety dzień-noc

  To nowoczesna i innowacyjna wersja tradycyjnej rolety

 • Rolety rzymskie

  Nieszablonowy i niestandardowy wygląd

 • Plisy

  Umożliwia rozsuwanie rolety od dołu i od góry

Rolety mini

Rolety typu mini to najprostsza i najmniej skomplikowany rodzaj rolet wewnętrznych. Nie posiadają kasetek, nie ingerują również w konstrukcje okna. Mogą być montowane do ściany nad wnęką okienną czy drzwiową oraz do bezpośrednio do profilu okiennego lub na nim (przy pomocy specjalnych uchwytów). Zwykle do mocowania wystarczy sam klej. W zestawie dostępne są żyłki napinające roletę, ta znajdowała się tuż przy szybie oraz magnesy, przyciągające belkę dolną.

Rolety z kastetką

Rolety w kasetkach występują w dwóch wariantach w zależności od sposobu montowania do listwy przyszybowej (ogą być mocowane przy pomocy wkrętów lub za kleju), a także materiału wykonania (aluminiowe prowadnice lub tradycyjne plastki pcv). W tej wersji rolet rolka schowana jest w kasetce i zamontowana jest na listwie przyszybowej wraz prowadnicami. Zarówno kasetka jak i prowadnice mogą mieć kolor okleiny okiennej, dzięki czemu tworzą integralną całość. Prowadnice powodują również, że materiał nie odchodzi od okna w przypadku jego uchylenia. Jet to rozwiązanie dla bardziej wymagających klientów, którzy cenią estetykę i elegancję.

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc to jedno z najbardziej eleganckich, a jednocześnie bardzo nowoczesne rozwiązanie pozwalające na kontrolę zaciemnienia pomieszczenia. Sukces rolety dzień-noc tkwi w naprzemiennym rozmieszczeniu poziomych pasów materiału, w którym jeden z nich pozwala na przepuszczanie światła. Podczas regulowania rolety można manipulować nachodzeniem pasów na siebie i odwrotnie, dzięki czemu w wygodny sposób można kontrolować stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Rolety dzień-noc cieszą się wyjątkowym i nowoczesnym designem, pasują do wnętrz nowoczesnych, ale i tych urządzonych w stylu klasycznym, gdyż powodują w nich powstanie wyjątkowego klimatu. Dobór koloru tkaniny jest dowolny. Występują w wersjach w kasetce i jako rolety wolno wiszące.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są nowoczesnym, a ze względu na użycie tradycyjnych tkanin (możliwość użycia materiałów o różnym kolorze lub fakturze ) klasycznym sposobem na przysłonięcie i kontrolę nasłonecznienia wnętrza. Z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne firany lub strony. Występują w różnych wariantach w zależności od rozwijania rolety (przy pomocy sznurka, łańcuszka czy elektrycznie). Bardzo często wykorzystywane przez desingerów i architektów wnętrz.

Plisy

Plisy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz kształtach. To właśnie możliwość dostosowania plis do różnych kształtów okien jest ich najmocniejszą strona, gdyż pozwalają na zasłonięcie każdego kształtu okna (trójkątne, półokrężne, okrężne, trapezy, prostokątne itp.). Ich konstrukcja pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna (od dołu i góry), co powoduje że są niezwykle funkcjonalne i stosowane także w typowych oknach.

© 2016 VERDON. Wszelkie prawa zastrzeżone. liftnet.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij