Moskitiery Rzeszów

moskitiery
To wyjątkowo prosty i sprawny sposób na ochronę mieszkania przed niechcianymi insektami. Niezawodne stają się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale. Są bardzo łatwe w montażu, a do tego odporne na różne warunki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV czy deszcz. Moskitiery w znikomym stopniu ograniczają dostęp słońca do naszego domu.

Montowane są na ramie okiennej bez jakiejkolwiek ingerencji w stolarkę okienną lub do ramy drzwiowej, które zabezpieczają wyjścia na balkony, tarasy, przed wizytą nieproszonych „gości”, jakim są owady.

W swojej ofercie posiadamy zarówno moskitiery na okna tzw. ramowe oraz na drzwi.  Moskitiera ramowa Verdon nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach z zamknięciem magnetycznym stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów.

Moskitiery ramowe (kołnierzowe)

 • Łatwy montaż

  Łatwy i bezinwazyjny montaż za pomocą haków obrotowych sprawia, że nie potrzebne są żadne narzędzia

 • Przewiewność

  Siatka z włókna szklanego nie ogranicza cyrkulacji powietrza

 • Stop owadom

  Spokojny sen i ochrona przed owadami

Moskitiery drzwiowe

 • Dostępność

  Dostępne w trzech systemach: pojedyncze, podwójne i przesuwane

 • Wygodne

  Użytkowanie moskitier drzwiowych jest łatwe i bardzo wygodne

 • Dostępna w różnych kolorach

  Możliwość dostosowania koloru do okleiny okna

© 2016 VERDON. Wszelkie prawa zastrzeżone. liftnet.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij