Bramy garażowe

Od kilu lat jesteśmy wiodącym producentem bram garażowych w naszym regionie. Zrealizowaliśmy kilkaset indywidualnych projektów. Produkujemy bramy zarówno dla budownictwa jednorodzinnego jak i dla budownictwa przemysłowego. Nasze bramy charakteryzują się solidnym wykonaniem, długą żywotnością oraz cichą pracą, ponieważ do ich produkcji wykorzystujemy podzespoły znanych i sprawdzonych firm. Wszechstronność zastosowań, szeroka gama opcji oraz krótkie terminy realizacji stawiają Nas w czołówce producentów.

Sprawia to, że do produkcji bram wybieramy tylko najlepsze i sprawdzone części. Nawet małe podzespoły, które kontrolują pracę bram garażowych, zostały wybrane z największą pieczołowitością. Dzięki temu, bramy naszej produkcji pracują bardzo cicho.

Motto, które od wielu lat Nam przyświeca to – TRWAŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.

Bramy garażowe rolowane

  • Zastosowanie

    Możliwość zastosowania w budynkach powstających jak i już istniejących

  • Nowoczesność

    Nowoczesny wygląd, wygoda i łatwość obsługi

  • Adaptacja

    Kolorystyka dopasowana do architektury budynku

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe naszej firmy, cechuje jakość wykonania. Bramy rolowane firmy VERDON pasuj doskonale do każdego budynku, niezależnie od tego, czy nadal trwają nad nim prace budowlane, czy od wielu lat stoi już gotowy do użycia. Ich najbardziej charakterystyczną zaletą jest miejsce, które oszczędzamy. Dzięki temu, że brama „roluje” się do góry, nie musimy się martwić przestrzenią, która znajduje się tuż przed nią.

Bramy garażowe muszą cechować się wytrzymałością. Dzięki zastosowaniu pancerza z profili PA 77 brama rolowana odporna jest na uszkodzenia mechaniczne, a prowadnice stworzone są tak, by uniemożliwić przypadkowe (lub celowe) wyrwanie bramy. Zabezpieczyliśmy także bramę przed próbami podważenia. Skutecznie udaremniają je odpowiednio dobrane hamulce siłowników elektromagnetycznych wraz z wieszakami blokującymi.

Wzięliśmy także pod uwagę sytuacje krytyczne, jak brak napięcia, które uniemożliwia elektryczne otworzenie bramy garażowej. Dla takich sytuacji przygotowaliśmy awaryjny napęd ręczny. Jednak na co dzień, gdy wszystko działa, jak powinno, brama rolowana otwierana jest za pomocą zdalnego napędu elektrycznego. Dzięki sterowaniu radiowemu nie musimy opuszczać samochodu, aby bramę otworzyć lub zamknąć, co jest szczególnie przydatne w zimne, deszczowe dni. Z kolei zimową porą, gdy na dworze szybko robi się ciemno, możemy zdalnie uruchomić oświetlenie podjazdu lub samego garażu.

Bramy garażowe segmentowe

W swojej ofercie posiadamy również bramy garażowe segmentowe. Od bram rolowanych, rozróżnia je podział na kilka segmentów, które podczas chowania bramy „załamują się” wjeżdżając na specjalnych prowadnicach, poziomych oraz pionowych, pod sufit. Nasza firma jest wiodącym producentem bram garażowych segmentowych. Tworzymy je na specjalne zamówienie klientów, dzięki czemu każda z bram dostosowana jest swoim wyglądem do budynku.

Wykonywane przez nas bramy garażowe segmentowe charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Również w przypadku tego rodzaju bram garażowych, oszczędzamy bardzo dużo miejsca, gdyż bramy te podczas zamykania i otwierania, przesuwają się płynnie w górę i dół. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy na podwórzu nie ma za dużo miejsca.

Bramy garażowe uchylne i dwuskrzydłowe

Bramy garażowe uchylne, w przeciwieństwie do powyższych bram, stworzone są z jednej części – potrzebują się przed sobą trochę miejsca, gdy je otwieramy lub zamykamy. Ich przewagą jest jednak to, że mechanizm jest dużo prostszy. Sprawia to, że konstrukcja bramy garażowej uchylnej, jest stabilna i trwała, co przekłada się na długie lata użytkowania.

Również w ich przypadku, dołożyliśmy wszelkich starań, aby mechanizm napędzający bramę był jak najcichszy. Skrzydło bramy garażowej uchylnej pokryte jest profilowaną pionowo lub poziomo blachą trapezową, którą można wybrać w różnych kolorach. Dzięki temu łatwo dopasować bramę, do elewacji budynku. Z kolei bramy garażowe dwuskrzydłowe, to nic innego jak podwójne drzwi garażowe otwierające się na oścież. Ich przewagą jest elegancja i prostota. Wymagają jednak przed garażem dużo miejsca, aby w pełni się tworzyć i nie zastawiać wjazdu.

Bramy garażowe typu COMPACT

Doskonale wiemy, że nie wszędzie gdzie bramy garażowe są potrzebne, standardowe rozwiązania będą pasowały. Tam, gdzie nie ma miejsca na montaż innych bram, montujemy bramy garażowe typu COMPACT. Czym to rozwiązanie różni się od innych?

System bram COMPACT firmy Verdon został opatentowany tak, aby panele, z których zbudowane jest skrzydło bramy, składały się do wewnątrz lub zewnątrz. Rozwiązanie to zalecane jest w miejsca, gdzie jest niemożliwe zamontowanie bramy garażowej segmentowej. Najczęściej są to miejsca, gdzie występują suwnice, istnieje ryzyko kolizji prowadnic bramowych z infrastrukturą, są zamontowane świetliki dachowe, czy podnośniki. System COMPACT zapewnia bezpieczeństwo, a także jest doskonałą alternatywą dla bram rolowanych.

Bramy przemysłowe

Tworząc bramy przemysłowe, mieliśmy na uwadze trzy, najważniejsze rzeczy: wygodę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Dzięki temu podejściu możemy się pochwalić, że nasze bramy przemysłowe, są jednymi z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców. Ich funkcjonalność zawdzięczamy nie tylko różnym typom prowadzeń, które daje duże pole do manewru i dostosowania bramy. Zdecydowaliśmy się także, na tworzenie takich bram na specjalne zamówienia klientów, wychodząc z prostego założenia, że każdy biznes jest inny i potrzebuję różnych, niekiedy bardzo specjalistycznych rozwiązań.

Oprócz szerokiego wyboru prowadnic zapewniamy także doskonałą izolacyjność ciepła (która ma niemałe znaczenia przy produktach żywnościowych), trwałość materiałów, umożliwiamy przeszklenie prawie całej bramy, dostępność wszystkich kolorów z palety RAL, wygodę dzięki automatyzacji oraz drzwi serwisowe, które nie wymagają podnoszenia bramy do góry. Przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie, dlatego nasze bramy przemysłowe spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa UE (zgodne przy oznaczeniu znakiem CE).

Kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy szeroki wybór bram, kompleksową obsługę, a także rozsądne ceny. Jesteśmy pewni, że nasze bramy garażowe spełnią wszystkie stawiane przed nimi wymagania i będą Państwu służyły przez długie lata.

© 2016 VERDON. Wszelkie prawa zastrzeżone. liftnet.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij